Profil firmy

Název firmy: Grosskopf motocomponents
Založení: 15.12.1992
Místo: Tupadly u Klatov, Česká republika
Zakladatel a majitel: Josef Grosskopf
Jednatel: Petr Grosskopf
Zaměření: Výroba náhradních dílů a příslušenství na motocykly
Počet zaměstnanců: 20+

Česka rodinná firma GROSSKOPF MOTOCOMPONENTS byla založena na konci roku 1992 a zabývá se výrobou náhradních dílů a příslušenství na MX/ENDURO a ATV.

Předpokladů k založení této firmy bylo několik. Syn zakladatele jezdil motokros závodně od raného dětství, dále také mohl pan Grosskopf využít své praxe ve strojírenském průmyslu. Díky své zručnosti začal sám vyrábět náhradní díly a všelijaké vychytávky, které můžete nalézt v našem sortimentu dodnes, akorát v dokonalejším provedení. Postupem času se výroba zdokonalovala a produkce zvyšovala. To vedlo k rozšíření a modernizaci firmy. Dnes se na výrobě podílí více jak 20 zaměstnanců, kteří mají k dispozici moderní a přesné CNC stroje. Naše výrobky dosahují skvělých výsledků a kvalit, které dělají radost zákazníkům po téměř celé Evropě právě díky dlouholetým zkušenostem, životem v motokrosovém prostředí a také možnosti neomezeného testování produktů na naší trati nedaleko firmy.

Grosskopf motocomponents

 

 

Naše firma je partnerem projektu "Nové vybavení dílen kovooborů, Šumavského 150, KLatovy" reg.číslo CZ.1.14/2.4.00/34.03221.Příjemcem dotace je Střední průmyslová škola, Klatovy, nábřeží Kpt. Nálepky 362.   Hlavním cílem projektu je rozšíření infrastruktury středního odborného školství na SPŠ Klatovy. Jedná se o výměnu zastaralého soustruhu za nový.

 

Naše firma je partnerem projektu "Dovybavení a modernizace CNC dílny kovooborů, Šumavského 150, Klatovy" reg.číslo CZ.1.14/2.4.00/19.02582. Příjemcem dotace je Střední průmyslová škola, Klatovy, nábřeží Kpt. Nálepky 362.   Hlavním cílem projektu je rozšíření infrastruktury středního odborného školství na SPŠ Klatovy. Rozšířením infrastruktury se rozumí modernizace a dovybavení jedné z výukových dílen dvěma novými plně automatizovanými CNC stroji.